Viser 26 ansatte fra Pedagogisk-psykologisk tjeneste og Oppfølgingstjenesten

Tabell over de ansatte i Buskerud fylkeskommune
Navn Tittel Arbeidssted E-post
Geir Andersen PP-rådgiver Pedagogisk-psykologisk tjeneste og Oppfølgingstjenesten PPOT Buskerud Send e-post til Geir.Andersen@bfk.no
Kristel Helene Brandser Pedagogisk - psykologisk rådgiver Pedagogisk-psykologisk tjeneste og Oppfølgingstjenesten PPOT Buskerud Send e-post til Kristel.Brandser@bfk.no
Jens Erik Dahl OT rådgiver Pedagogisk-psykologisk tjeneste og Oppfølgingstjenesten PPOT Buskerud Send e-post til Jens.Erik.Dahl@bfk.no
Karl Petter Endrerud Leder/PP- rådgiver Pedagogisk-psykologisk tjeneste og Oppfølgingstjenesten PPOT Buskerud Send e-post til Karl.Petter.Endrerud@bfk.no
Maren Skogstrøm Endrerud PP-rådgiver Pedagogisk-psykologisk tjeneste og Oppfølgingstjenesten PPOT Buskerud Send e-post til Maren.Skogstrom.Endrerud@bfk.no
Ågot Espeland OT-rådgiver Pedagogisk-psykologisk tjeneste og Oppfølgingstjenesten PPOT Buskerud Send e-post til Agot.Espeland@bfk.no
Therese Fagerland OT-rådgiver Pedagogisk-psykologisk tjeneste og Oppfølgingstjenesten PPOT Buskerud Send e-post til Therese.Fagerland@bfk.no
Stian Fredriksen OT-rådgiver Pedagogisk-psykologisk tjeneste og Oppfølgingstjenesten PPOT Buskerud Send e-post til Stian.Fredriksen@bfk.no
Caroline Gjesmoe PP-rådgiver Pedagogisk-psykologisk tjeneste og Oppfølgingstjenesten PPOT Buskerud Send e-post til Caroline.Gjesmoe@bfk.no
Berit Gustavsen OT-rådgiver Pedagogisk-psykologisk tjeneste og Oppfølgingstjenesten PPOT Buskerud Send e-post til Berit.Gustavsen@bfk.no
Marthe Regine Ringdal Hansen PP-rådgiver Pedagogisk-psykologisk tjeneste og Oppfølgingstjenesten PPOT Buskerud Send e-post til Marthe.Regine.Ringdal.Hansen@bfk.no
Tryggve Hanssen Rådgiver Pedagogisk-psykologisk tjeneste og Oppfølgingstjenesten PPOT Buskerud Send e-post til Tryggve.Hanssen@bfk.no
Linn Veronica Correia Hemmingsen PP rådgiver Pedagogisk-psykologisk tjeneste og Oppfølgingstjenesten PPOT Buskerud Send e-post til Linn.Hemmingsen@bfk.no
Heidi Marie Høydal PP - rådgiver FOU team Pedagogisk-psykologisk tjeneste og Oppfølgingstjenesten PPOT Buskerud Send e-post til Heidi.Marie.Hoydal@bfk.no
Hanne Jenset Rådgiver i Oppfølgingstjenesten Pedagogisk-psykologisk tjeneste og Oppfølgingstjenesten PPOT Buskerud Send e-post til Hanne.Jenset@bfk.no
Fredrik Lyder Karlsen Spesialrådgiver Pedagogisk-psykologisk tjeneste og Oppfølgingstjenesten PPOT Buskerud Send e-post til Fredrik.Lyder.Karlsen@bfk.no
Ragnhild Kristiansen pedagogisk psykologisk rådgiver Pedagogisk-psykologisk tjeneste og Oppfølgingstjenesten PPOT Buskerud Send e-post til Ragnhild.Kristiansen@bfk.no
Synnøve Langholm Konsulent Pedagogisk-psykologisk tjeneste og Oppfølgingstjenesten PPOT Buskerud Send e-post til Synnove.Langholm@bfk.no
Eva Medbøen PP-rådgiver Pedagogisk-psykologisk tjeneste og Oppfølgingstjenesten PPOT Buskerud Send e-post til Eva.Medboen@bfk.no
Tone Charlotte Mæhlum Konsulent Pedagogisk-psykologisk tjeneste og Oppfølgingstjenesten PPOT Buskerud Send e-post til Tone.Charlotte.Mehlum@bfk.no
Anne Nordahl Fagleder merkantil Pedagogisk-psykologisk tjeneste og Oppfølgingstjenesten PPOT Buskerud Send e-post til Anne.Nordahl@bfk.no
Sidsel Margrethe Olsen PPOT-rådgiver Pedagogisk-psykologisk tjeneste og Oppfølgingstjenesten PPOT Buskerud Send e-post til Sidsel.Margrethe.Olsen@bfk.no
Siri Karine Udnes Paulsen Rådgiver Pedagogisk-psykologisk tjeneste og Oppfølgingstjenesten PPOT Buskerud Send e-post til siri.paulsen@bfk.no
Manfred Schnell PPOT Leder Pedagogisk-psykologisk tjeneste og Oppfølgingstjenesten PPOT Buskerud Send e-post til Manfred.Schnell@bfk.no
Monica Adele Sjaavaag Rådgiver Pedagogisk-psykologisk tjeneste og Oppfølgingstjenesten PPOT Buskerud Send e-post til Monica.Adele.Sjaavaag@bfk.no
Marte Karine Uggen Pedagogisk-psykologisk rådgiver Pedagogisk-psykologisk tjeneste og Oppfølgingstjenesten PPOT Buskerud Send e-post til Marte.Karine.Uggen@bfk.no