Viser 15 ansatte fra Fagopplæringsseksjonen

Tabell over de ansatte i Buskerud fylkeskommune
Navn Tittel Arbeidssted E-post
Anne Aasen Saksbehandler/Fagkonsulent Utdanningsavdelingen Fagopplæringsseksjonen Send e-post til anne.aasen@bfk.no
Bodil Onsaker Berg Spesialrådgiver fagopplæring Utdanningsavdelingen Fagopplæringsseksjonen Send e-post til bodil.berg@bfk.no
Trude Margrethe Fagerheim Konsulent Utdanningsavdelingen Fagopplæringsseksjonen Send e-post til Trude.M.Fagerheim@bfk.no
Mariann Gustavsen Formidlingsleder Utdanningsavdelingen Fagopplæringsseksjonen Send e-post til mariann.gustavsen@bfk.no
Torunn Bjugan Hansen Fagkonsulent Utdanningsavdelingen Fagopplæringsseksjonen Send e-post til Torunn.Bjugan.Hansen@bfk.no
Olav Fjeldheim Horne Leder av Fagopplæringsseksjonen Utdanningsavdelingen Fagopplæringsseksjonen Send e-post til Olav.Fjeldheim.Horne@bfk.no
Arne Hvinden Rådgiver Utdanningsavdelingen Fagopplæringsseksjonen Send e-post til arne.hvinden@bfk.no
Janne Sunniva Kasin Konsulent Utdanningsavdelingen Fagopplæringsseksjonen Send e-post til Janne.Sunniva.Kasin@bfk.no
Heidi Kongsjorden Saksbehandler Utdanningsavdelingen Fagopplæringsseksjonen Send e-post til Heidi.Kongsjorden@bfk.no
Svein Helge Nygard Fagkonsulent / Adjunkt Utdanningsavdelingen Fagopplæringsseksjonen Send e-post til Svein.Helge.Nygard@bfk.no
Lisbeth Paulsen Konsulent Utdanningsavdelingen Fagopplæringsseksjonen Send e-post til lisbeth.paulsen@bfk.no
Lena Ask Røed Saksbehandler Utdanningsavdelingen Fagopplæringsseksjonen Send e-post til Lena.Ask.Roed@bfk.no
Solveig Skorta Konsulent Utdanningsavdelingen Fagopplæringsseksjonen Send e-post til solveig.skorta@bfk.no
Bjørg Skår Fagkonsulent Utdanningsavdelingen Fagopplæringsseksjonen Send e-post til bjorg.skar@bfk.no
Jannicke Suren Konsulent Utdanningsavdelingen Fagopplæringsseksjonen Send e-post til Jannicke.Suren@bfk.no