Viser 12 ansatte fra Kultur

Tabell over de ansatte i Buskerud fylkeskommune
Navn Tittel Arbeidssted E-post
Tommy Christensen Prosjektleder Utviklingsavdelingen Kultur Send e-post til Tommy.Christensen@bfk.no
Hilde Eriksen Rådgiver i Enhet for kunst og kultur. Utviklingsavdelingen i Buskerud fylkeskommune Utviklingsavdelingen Kultur Send e-post til hilde.eriksen@bfk.no
Thomas Andre Fritsø Konsulent Utviklingsavdelingen Kultur Send e-post til Thomas.Andre.Fritso@bfk.no
Jørgen Greiner Ansvarlig for DKS i VGO Utviklingsavdelingen Kultur Send e-post til Jorgen.Greiner@bfk.no
Line Haukland Rådgiver Utviklingsavdelingen Kultur Send e-post til Line.Haukland@bfk.no
Mette Elisabeth Indrehus rådgiver/ filmprodusent Utviklingsavdelingen Kultur Send e-post til Mette.Indrehus@bfk.no
Lill Carin Jacobsen Fagleder DKS Utviklingsavdelingen Kultur Send e-post til Lill.Carin.Jacobsen@bfk.no
Anne Maren Lie Ikke definert Utviklingsavdelingen Kultur Send e-post til Anne.Maren.Lie@bfk.no
Ida Moen Konsulent Utviklingsavdelingen Kultur Send e-post til Ida.Moen@bfk.no
Rita Rohdin Nyhuus Konsulent Utviklingsavdelingen Kultur Send e-post til Rita.Rohdin.Nyhuus@bfk.no
Jon Endre Røed Olsen Enhetsleder Utviklingsavdelingen Kultur Send e-post til Jon.Endre.Roed.Olsen@bfk.no
Ragnhild Vreim Tveitan Musikkprodusent Utviklingsavdelingen Kultur Send e-post til ragnhild.vreim.tveitan@bfk.no