Viser 56 ansatte fra Pedagogisk-psykologisk tjeneste og Oppfølgingstjenesten

Tabell over de ansatte i Buskerud fylkeskommune
Navn Tittel Arbeidssted E-post
Tuva Damtjernhaug Aasland Rådgiver Kongsberg Pedagogisk-psykologisk tjeneste og Oppfølgingstjenesten PPT-OT foretak for Kongsberg og Numedal Send e-post til tuva.aasland@ppt-ot.no
Gunvor Abrahamsen OT-rådgiver-Hallingdal Pedagogisk-psykologisk tjeneste og Oppfølgingstjenesten Oppfølgingstjenesten i Hallingdal Send e-post til Gunvor.Abrahamsen@gol.kommune.no
Geir Andersen PP-rådgiver Pedagogisk-psykologisk tjeneste og Oppfølgingstjenesten PPOT Buskerud Send e-post til geir1.andersen@bfk.no
Parissa Azadi Pedagogisk-psykologisk tjeneste og Oppfølgingstjenesten PPT-OT foretak for Kongsberg og Numedal Send e-post til Parissa.Azadi@ppt-ot.no
Berit Berg Rådgiver Kongsberg Pedagogisk-psykologisk tjeneste og Oppfølgingstjenesten PPT-OT foretak for Kongsberg og Numedal Send e-post til berit.berg@ppt-ot.no
Gry Elisabeth Bjerknes OT-rådgiver-Hallingdal Pedagogisk-psykologisk tjeneste og Oppfølgingstjenesten Oppfølgingstjenesten i Hallingdal Send e-post til Gry-Elisabeth.Bjerknes@gol.kommune.no
Jens Erik Dahl Jobbveileder Pedagogisk-psykologisk tjeneste og Oppfølgingstjenesten PPOT Buskerud Send e-post til jens.dahl@bfk.no
Kenneth Didriksen Rådgiver Kongsberg/Numedal Pedagogisk-psykologisk tjeneste og Oppfølgingstjenesten PPT-OT foretak for Kongsberg og Numedal Send e-post til kenneth.didriksen@ppt-ot.no
Karl Petter Endrerud Leder/PP- rådgiver Pedagogisk-psykologisk tjeneste og Oppfølgingstjenesten PPOT Buskerud Send e-post til Karl-Petter.Endrerud@bfk.no
Maren Skogstrøm Endrerud Junger Pedagogisk-psykologisk tjeneste og Oppfølgingstjenesten PPOT Buskerud Send e-post til Maren.Skogstrom.Endrerud@bfk.no
Ågot Espeland OT-rådgiver Pedagogisk-psykologisk tjeneste og Oppfølgingstjenesten PPOT Buskerud Send e-post til Agot.Espeland@bfk.no
Liv Berntsen Fernandez Sekretær Pedagogisk-psykologisk tjeneste og Oppfølgingstjenesten PPOT Buskerud Send e-post til Liv.Fernandez@bfk.no
Ylva Lise Fjeldavli PP-rådgiver Pedagogisk-psykologisk tjeneste og Oppfølgingstjenesten PPOT Buskerud Send e-post til ylva.fjeldavli@bfk.no
Heidi Foss Dalen Rådgiver Kongsberg Pedagogisk-psykologisk tjeneste og Oppfølgingstjenesten PPT-OT foretak for Kongsberg og Numedal Send e-post til Heidi.dalen@ppt-ot.no
Stian Fredriksen OT-rådgiver Pedagogisk-psykologisk tjeneste og Oppfølgingstjenesten PPOT Buskerud Send e-post til Stian.Fredriksen@bfk.no
Trine Elisabeth Gilhuus Rådgiver Kongsberg Pedagogisk-psykologisk tjeneste og Oppfølgingstjenesten PPT-OT foretak for Kongsberg og Numedal Send e-post til trine.gilhuus@ppt-ot.no
Caroline Gjesmoe PP-rådgiver Pedagogisk-psykologisk tjeneste og Oppfølgingstjenesten PPOT Buskerud Send e-post til Caroline.Gjesmoe@bfk.no
Magnhild Vassli Gjære Rådgiver Kongsberg/Numedal Pedagogisk-psykologisk tjeneste og Oppfølgingstjenesten PPT-OT foretak for Kongsberg og Numedal Send e-post til magnhild.gjere@ppt-ot.no
Stein Gramstad PP-Rådgiver Pedagogisk-psykologisk tjeneste og Oppfølgingstjenesten PPT-OT foretak for Kongsberg og Numedal Send e-post til stein.gramstad@ppt-ot.no
Ingerid Eikeland Gregusson Rådgiver Kongsberg/Numedal Pedagogisk-psykologisk tjeneste og Oppfølgingstjenesten PPT-OT foretak for Kongsberg og Numedal Send e-post til ingerid.eikeland@ppt-ot.no
Marianne Grøndahl Rådgiver Kongsberg/Numedal Pedagogisk-psykologisk tjeneste og Oppfølgingstjenesten PPT-OT foretak for Kongsberg og Numedal Send e-post til marianne.grondahl@ppt-ot.no
Berit Gustavsen OT-rådgiver Pedagogisk-psykologisk tjeneste og Oppfølgingstjenesten PPOT Buskerud Send e-post til Berit.Gustavsen@bfk.no
Marthe Regine Ringdal Hansen PP-rådgiver Pedagogisk-psykologisk tjeneste og Oppfølgingstjenesten PPOT Buskerud Send e-post til Regine.hansen@bfk.no
Tryggve Hanssen Rådgiver Pedagogisk-psykologisk tjeneste og Oppfølgingstjenesten PPOT Buskerud Send e-post til Tryggve.Hanssen@bfk.no
Berit Haugland PP-rådgiver Pedagogisk-psykologisk tjeneste og Oppfølgingstjenesten PPOT Buskerud Send e-post til Berit.Haugland@bfk.no
Ingrid Henjum OT-rådgiver-Hallingdal Pedagogisk-psykologisk tjeneste og Oppfølgingstjenesten Oppfølgingstjenesten i Hallingdal Send e-post til Ingrid.Henjum@gol.kommune.no
Gro Tvedt Hollevik Rådgiver Kongsberg/Numedal Pedagogisk-psykologisk tjeneste og Oppfølgingstjenesten PPT-OT foretak for Kongsberg og Numedal Send e-post til gro.hollevik@ppt-ot.no
Lars Husby Rådgiver Kongsberg/Numedal Pedagogisk-psykologisk tjeneste og Oppfølgingstjenesten PPT-OT foretak for Kongsberg og Numedal Send e-post til lars.husby@ppt-ot.no
Heidi Marie Høydal PP - rådgiver FOU team Pedagogisk-psykologisk tjeneste og Oppfølgingstjenesten PPOT Buskerud Send e-post til heidi.hoydal@bfk.no
Marie Sørby Jensen Pedagogisk-psykologisk tjeneste og Oppfølgingstjenesten PPT-OT foretak for Kongsberg og Numedal Send e-post til Marie.Jensen@ppt-ot.no
Hanne Jenset Vernepleier, Spesialpedagog Pedagogisk-psykologisk tjeneste og Oppfølgingstjenesten PPOT Buskerud Send e-post til Hanne.Jenset@bfk.no
Terje Jensrud Rådgiver Kongsberg Pedagogisk-psykologisk tjeneste og Oppfølgingstjenesten PPT-OT foretak for Kongsberg og Numedal Send e-post til terje.jensrud@ppt-ot.no
Fredrik Lyder Karlsen Leder ppot Pedagogisk-psykologisk tjeneste og Oppfølgingstjenesten PPOT Buskerud Send e-post til Fredrik.Karlsen@bfk.no
Kristin Kragh Rådgiver Kongsberg Pedagogisk-psykologisk tjeneste og Oppfølgingstjenesten PPT-OT foretak for Kongsberg og Numedal Send e-post til Kristin.Kragh@ppt-ot.no
Ragnhild Kristiansen pedagogisk psykologisk rådgiver Pedagogisk-psykologisk tjeneste og Oppfølgingstjenesten PPOT Buskerud Send e-post til Ragnhild.Kristiansen@bfk.no
Ppotk Kurs Rådgiver Kongsberg/Numedal Pedagogisk-psykologisk tjeneste og Oppfølgingstjenesten PPT-OT foretak for Kongsberg og Numedal
Synnøve Langholm Konsulent Pedagogisk-psykologisk tjeneste og Oppfølgingstjenesten PPOT Buskerud Send e-post til Synnove.Langholm@bfk.no
Asbjørn Langås Ansatt Pedagogisk-psykologisk tjeneste og Oppfølgingstjenesten PPT-OT foretak for Kongsberg og Numedal Send e-post til asbjorn.langas@ppt-ot.no
Irene Stenberg Letmolie Rådgiver Kongsberg/Numedal Pedagogisk-psykologisk tjeneste og Oppfølgingstjenesten PPT-OT foretak for Kongsberg og Numedal Send e-post til irene.stenberg@ppt-ot.no
Mette Martinsen Sekretær Kongsberg/Numedal Pedagogisk-psykologisk tjeneste og Oppfølgingstjenesten PPT-OT foretak for Kongsberg og Numedal Send e-post til Mette.Martinsen@ppt-ot.no
Eva Medbøen PP-rådgiver Pedagogisk-psykologisk tjeneste og Oppfølgingstjenesten PPOT Buskerud Send e-post til Eva.Medboen@bfk.no
Tone Charlotte Mæhlum Konsulent Pedagogisk-psykologisk tjeneste og Oppfølgingstjenesten PPT-OT foretak for Kongsberg og Numedal Send e-post til tone.maehlum@ppt-ot.no
Hanne Nerdrum Rådgiver Kongsberg Pedagogisk-psykologisk tjeneste og Oppfølgingstjenesten PPT-OT foretak for Kongsberg og Numedal Send e-post til hanne.nerdrum@ppt-ot.no
Rune Greger Nicolaysen Ansatt Pedagogisk-psykologisk tjeneste og Oppfølgingstjenesten PPT-OT foretak for Kongsberg og Numedal Send e-post til rune.nicolaysen@ppt-ot.no
Anne Nordahl Fagleder merkantil Pedagogisk-psykologisk tjeneste og Oppfølgingstjenesten PPOT Buskerud Send e-post til Anne.Nordahl@bfk.no
Sidsel Margrethe Olsen PPOT-rådgiver Pedagogisk-psykologisk tjeneste og Oppfølgingstjenesten PPOT Buskerud Send e-post til Sidsel.Olsen@bfk.no
Vivian Ozalbo OT-rådgiver-Hallingdal Pedagogisk-psykologisk tjeneste og Oppfølgingstjenesten Oppfølgingstjenesten i Hallingdal Send e-post til Vivian-Mari.Ozalbo@gol.kommune.no
Siri Karine Udnes Paulsen Rådgiver Pedagogisk-psykologisk tjeneste og Oppfølgingstjenesten PPOT Buskerud Send e-post til siri.paulsen@bfk.no
Gabriela Rustad Sekretær Kongsberg/Numedal Pedagogisk-psykologisk tjeneste og Oppfølgingstjenesten PPT-OT foretak for Kongsberg og Numedal Send e-post til Gabriela.Rustad@ppt-ot.no
Manfred Schnell PP-Rådgiver Drammen Pedagogisk-psykologisk tjeneste og Oppfølgingstjenesten PPOT Buskerud Send e-post til Manfred.Schnell@bfk.no
Monica Adele Sjaavaag Rådgiver Pedagogisk-psykologisk tjeneste og Oppfølgingstjenesten PPOT Buskerud Send e-post til monica.sjaavaag@bfk.no
Jorunn Sommerstad Rådgiver Kongsberg Pedagogisk-psykologisk tjeneste og Oppfølgingstjenesten PPT-OT foretak for Kongsberg og Numedal Send e-post til jorunn.sommerstad@ppt-ot.no
Reidun Stein OT-rådgiver-Hallingdal Pedagogisk-psykologisk tjeneste og Oppfølgingstjenesten Oppfølgingstjenesten i Hallingdal Send e-post til Reidun.Stein@bfk.no
Henning Sundhaugen Pedagogisk-psykologisk tjeneste og Oppfølgingstjenesten PPT-OT foretak for Kongsberg og Numedal Send e-post til henning.sundhaugen@k-ikt.no
Anette Solheim Tveiten Rådgiver Kongsberg Pedagogisk-psykologisk tjeneste og Oppfølgingstjenesten PPT-OT foretak for Kongsberg og Numedal Send e-post til anette.tveiten@ppt-ot.no
Marte Karine Uggen Pedagogisk-psykologisk rådgiver Pedagogisk-psykologisk tjeneste og Oppfølgingstjenesten PPOT Buskerud Send e-post til Marte.Uggen@bfk.no