Viser 12 ansatte fra Samferdselsavdelingen

Tabell over de ansatte i Buskerud fylkeskommune
Navn Tittel Arbeidssted E-post
Erling Stein Aass Ingeniør Samferdselsavdelingen Samferdselsavdelingen Send e-post til Erling.Stein.Aass@bfk.no
Anne Hetty Andersen Konsulent Samferdselsavdelingen Samferdselsavdelingen Send e-post til Anne.Hetty.Andersen@bfk.no
Frode Austad Samferdselsrådgiver Samferdselsavdelingen For gruppen BFK-SA_SAM-Alle Send e-post til Frode.Austad@bfk.no
Ine Gjellebæk Samferdselsrådgiver Samferdselsavdelingen Samferdselsavdelingen Send e-post til Ine.Gjellebek@bfk.no
Gunnar Haugerud Samferdselsrådgiver Samferdselsavdelingen Samferdselsavdelingen Send e-post til Gunnar.Haugerud@bfk.no
Anne Marit Jordheim Konsulent Samferdselsavdelingen Samferdselsavdelingen Send e-post til Anne.Marit.Jordheim@bfk.no
Svein-Ove Pettersen Konsulent Samferdselsavdelingen Samferdselsavdelingen Send e-post til Svein-Ove.Pettersen@bfk.no
Ingvild Seljegard Rådgiver Samferdselsavdelingen Samferdselsavdelingen Send e-post til Ingvild.Seljegard@bfk.no
Gro Ryghseter Solberg samferdselssjef Samferdselsavdelingen Samferdselsavdelingen Send e-post til Gro.Ryghseter.Solberg@bfk.no
Gisle Solvoll Sjåfør Samferdselsavdelingen Samferdselsavdelingen Send e-post til Gisle.Solvoll@bfk.no
Kjerstin Spångberg Prosjektleder Samferdselsavdelingen Samferdselsavdelingen Send e-post til Kjerstin.Spangberg@bfk.no
Bjørn Svendsen Rådgiver Samferdselsavdelingen Samferdselsavdelingen Send e-post til bjorn.svendsen@bfk.no