Viser 59 ansatte fra Utdanningsavdelingen

Tabell over de ansatte i Buskerud fylkeskommune
Navn Tittel Arbeidssted E-post
Anne Aasen Saksbehandler/Fagkonsulent Utdanningsavdelingen Fagopplæringsseksjonen Send e-post til anne.aasen@bfk.no
Frode Alm Konsulent Utdanningsavdelingen Inntaksseksjonen Send e-post til frode.alm@bfk.no
Leif Chr Andersen Konsulent Utdanningsavdelingen Fagopplæringsseksjonen Send e-post til Leif.Chr.Andersen@bfk.no
Jan-Helge Atterås Fylkesutdanningssjef Utdanningsavdelingen Andre ansatte Send e-post til Jan-Helge.Atteras@bfk.no
Liv-Marie Bakka Rådgiverkoordinator Utdanningsavdelingen Kompetanse og pedagogisk seksjon Send e-post til liv-marie.bakka@bfk.no
Anne Kristine Bakke Konsulent Utdanningsavdelingen Karriere Buskerud Send e-post til Anne.Kristine.Bakke@bfk.no
Bodil Onsaker Berg Spesialrådgiver fagopplæring Utdanningsavdelingen Fagopplæringsseksjonen Send e-post til Bodil.Onsaker.Berg@bfk.no
Sigrun Bergseth rådgiver Utdanningsavdelingen Kompetanse og pedagogisk seksjon Send e-post til Sigrun.Bergseth@bfk.no
May Britt Birkeland Konsulent Utdanningsavdelingen Karriere Buskerud Send e-post til May.britt.birkeland@bfk.no
Ine Gerlinde Blaas Rådgiver Utdanningsavdelingen Stab Send e-post til ine.blaas@bfk.no
Anne Kristine Blom Karriereveileder Utdanningsavdelingen Karriere Buskerud Send e-post til Anne.Kristine.Blom@bfk.no
Anne Jorunn Borge Rådgiver Utdanningsavdelingen Eksamensseksjonen Send e-post til Anne.Jorunn.Borge@bfk.no
Hans Bull-Tornøe Karriereveileder Utdanningsavdelingen Karriere Buskerud Send e-post til Hans.bull-tornoe@karrierebuskerud.no
Kirsten Bøckman Leder Karriere Buskerud Utdanningsavdelingen Karriere Buskerud Send e-post til Kirsten.Bockman@karrierebuskerud.no
Trond Døviken Virksomhetsleder Utdanningsavdelingen Fagopplæringsseksjonen Send e-post til Trond.Doviken@bfk.no
Tonje Eriksen konsulent / saksbehandler Utdanningsavdelingen Fagopplæringsseksjonen Send e-post til Tonje.Eriksen@bfk.no
Trude Margrethe Fagerheim Konsulent Utdanningsavdelingen Fagopplæringsseksjonen Send e-post til Trude.M.Fagerheim@bfk.no
Øyvind Flatland Karriereveileder Utdanningsavdelingen Karriere Buskerud Send e-post til Oyvind.Flatland@karrierebuskerud.no
Margrethe Gjessing Ikke definert Utdanningsavdelingen Andre ansatte Send e-post til Margrethe.Gessing@bfk.no
Nina Grønningsæter Rådgiver/adjunkt Utdanningsavdelingen Karriere Buskerud Send e-post til nina.gronningseter@karrierebuskerud.no
Siw Gudbrandsen Karriereveileder Utdanningsavdelingen Karriere Buskerud Send e-post til Siw.Gudbrandsen@karrierebuskerud.no
Mariann Gustavsen Formidlingsleder Utdanningsavdelingen Fagopplæringsseksjonen Send e-post til mariann.gustavsen@bfk.no
Kjersti Hagen Rådgiver Utdanningsavdelingen Kompetanse og pedagogisk seksjon Send e-post til Kjersti.Hagen@bfk.no
Wera Hansen Konsulent Utdanningsavdelingen Inntaksseksjonen Send e-post til wera.hansen@bfk.no
Reidun Dale Haugestad Rådgiver Utdanningsavdelingen Stab Send e-post til Reidun.Dale.Haugestad@bfk.no
Tuva Heen Enhetsleder inntak Utdanningsavdelingen Inntaksseksjonen Send e-post til Tuva.Heen@bfk.no
Olav Fjeldheim Horne Leder av Fagopplæringsseksjonen Utdanningsavdelingen Fagopplæringsseksjonen Send e-post til Olav.Fjeldheim.Horne@bfk.no
Anne Hurum Leder eksamensseksjonen Utdanningsavdelingen Eksamensseksjonen Send e-post til Anne.Hurum@bfk.no
Arne Hvinden Rådgiver Utdanningsavdelingen Fagopplæringsseksjonen Send e-post til arne.hvinden@bfk.no
Unni Høsøien Leder/fagleder Utdanningsavdelingen Karriere Buskerud Send e-post til unni.hosoien@karrierebuskerud.no
Magne Høyer Rådgiver Utdanningsavdelingen Kompetanse og pedagogisk seksjon Send e-post til Magne.Hoyer@bfk.no
Ingjerd Jakobsen Konsulent Utdanningsavdelingen Fagopplæringsseksjonen Send e-post til ingjerd.jakobsen@bfk.no
Lene Jensen Seksjonsleder KPS Utdanningsavdelingen Kompetanse og pedagogisk seksjon Send e-post til lene.jensen@bfk.no
Kai Johansen Ikke definert Utdanningsavdelingen Andre ansatte Send e-post til Kai.Johansen@bfk.no
Kirsten Kessel Rådgiver Utdanningsavdelingen Karriere Buskerud Send e-post til Kirsten.Kessel@karrierebuskerud.no
Anna Klich Konsulent Utdanningsavdelingen Stab Send e-post til Anna.Klich@bfk.no
Heidi Kongsjorden Saksbehandler Utdanningsavdelingen Fagopplæringsseksjonen Send e-post til Heidi.Kongsjorden@bfk.no
Liv Bernice Kristensen Konsulent Utdanningsavdelingen Fagopplæringsseksjonen Send e-post til Liv.Bernice.Kristensen@bfk.no
Vibeke Kristiansen Sekretær Utdanningsavdelingen Karriere Buskerud Send e-post til vibeke.kristiansen@karrierebuskerud.no
Astrid Kristiansen Rådgiver Utdanningsavdelingen Kompetanse og pedagogisk seksjon Send e-post til astrid.kristiansen@bfk.no
Tone Kvåle Spesialrådgiver Utdanningsavdelingen Inntaksseksjonen Send e-post til tone.kvale@bfk.no
Per Christian Lervik Avdelingsleder Utdanningsavdelingen Karriere Buskerud Send e-post til per.lervik@pbkarriere.no
Ragnvald Lien Rådgiver Utdanningsavdelingen Stab Send e-post til ragnvald.lien@bfk.no
Tove Løvdal Karriereveileder Utdanningsavdelingen Karriere Buskerud Send e-post til tove.lovdal@bfk.no
Linda Christine Mikkelsen Konsulent Utdanningsavdelingen Karriere Buskerud Send e-post til Linda.Christine.Mikkelsen@bfk.no
Birgit Frøystad Moen Konsulent Utdanningsavdelingen Inntaksseksjonen Send e-post til Birgit.Froystad.Moen@bfk.no
Svein Helge Nygard Fagkonsulent / Adjunkt Utdanningsavdelingen Fagopplæringsseksjonen Send e-post til Svein.Helge.Nygard@bfk.no
Renate Reistad Olsnes Konsulent Utdanningsavdelingen Fagopplæringsseksjonen Send e-post til Renate.Reistad.Olsnes@bfk.no
Lisbeth Paulsen Konsulent Utdanningsavdelingen Fagopplæringsseksjonen Send e-post til lisbeth.paulsen@bfk.no
Ingunn Ek Pedersen Rådgiver Utdanningsavdelingen Kompetanse og pedagogisk seksjon Send e-post til Ingunn.Ek.Pedersen@bfk.no
Åse Gunn G. Reierth Rådgiver Utdanningsavdelingen Kompetanse og pedagogisk seksjon Send e-post til Ase.Gunn.G.Reierth@bfk.no
Magne Skaalvik Prosjektleder Utdanningsavdelingen Kompetanse og pedagogisk seksjon Send e-post til Magne.Skaalvik@bfk.no
Solveig Skorta Konsulent Utdanningsavdelingen Fagopplæringsseksjonen Send e-post til solveig.skorta@bfk.no
Bjørg Skår Fagkonsulent Utdanningsavdelingen Fagopplæringsseksjonen Send e-post til bjorg.skar@bfk.no
Silja Solberg Rådgiver Utdanningsavdelingen Stab Send e-post til silja.solberg@bfk.no
Amy Tannum Karriereveileder Utdanningsavdelingen Karriere Buskerud Send e-post til Amy.Tannum@Karrierebuskerud.no
Inger Moland Wahl Rådgiver Utdanningsavdelingen Stab Send e-post til Inger.Moland.Wahl@bfk.no
Caroline Wefring Regional nettverksrådgiver Utdanningsavdelingen Karriere Buskerud Send e-post til Caroline.Wefring@bfk.no
Stein Morten Øen Assisterende fylkesutdanningssjef Utdanningsavdelingen Stab Send e-post til Stein.Morten.Oen@bfk.no