Viser 12 ansatte fra Innkjøpsenheten

Tabell over de ansatte i Buskerud fylkeskommune
Navn Tittel Arbeidssted E-post
Åse Borgejordet Ikke definert Økonomiavdelingen Innkjøpsenheten Send e-post til Ase.Borgejordet@bfk.no
Marianne Brekke Konsulent Økonomiavdelingen Innkjøpsenheten Send e-post til marianne.brekke@bfk.no
Peter Gjefle Ehandelsansvarlig Økonomiavdelingen Innkjøpsenheten Send e-post til Peter.Gjefle@bfk.no
Eli Cathrine Hagen Innkjøpsrådgiver Økonomiavdelingen Innkjøpsenheten Send e-post til Eli.Cathrine.Hagen@bfk.no
Christian Paulsen Hazeland Innkjøpsrådgiver Økonomiavdelingen Innkjøpsenheten Send e-post til christian.paulsen.hazeland@bfk.no
Kristine Helland Seniorrådgiver Økonomiavdelingen Innkjøpsenheten Send e-post til Kristine.Helland@bfk.no
Magnus Holm Teamleder Økonomiavdelingen Innkjøpsenheten Send e-post til Magnus.Holm@bfk.no
Lars-Even Hesthammer Monsen Ikke definert Økonomiavdelingen Innkjøpsenheten Send e-post til Lars-Even.Hesthammer.Monsen@bfk.no
Maaikel Reiber Leder kontraktsteam Økonomiavdelingen Innkjøpsenheten Send e-post til Maaikel.Reiber@bfk.no
Nina Helene Rørmark Innkjøpsleder Økonomiavdelingen Innkjøpsenheten Send e-post til Nina.Helene.Rormark@bfk.no
Lene Ulleberg Drifts- og supportmedarbeider, ehandel. Kontraktsoppfølger næringsmidler. Økonomiavdelingen Innkjøpsenheten Send e-post til Lene.Ulleberg@bfk.no
Håkon André Vollan Innkjøpsrådgiver Økonomiavdelingen Innkjøpsenheten Send e-post til Hakon.Andre.Vollan@bfk.no