Viser 27 ansatte fra Drammen tannklinikk

Tabell over de ansatte i Buskerud fylkeskommune
Navn Tittel Arbeidssted E-post
Natalya Barinova Tannhelsesekretær BFK Tannhelse Drammen tannklinikk Send e-post til Natalya.Barinova@bfk.no
Marit Bergane tannpleier BFK Tannhelse Drammen tannklinikk Send e-post til Marit.Bergane@bfk.no
Zozan Yosif Binyamin Tannhelsesekretær BFK Tannhelse Drammen tannklinikk Send e-post til Zozan.Shayfan.Mohammed@bfk.no
Bushra Choudhry tannhelsesekretær BFK Tannhelse Drammen tannklinikk Send e-post til Bushra.Choudhry@bfk.no
Hannah Stapnes Elvestad Tannlege BFK Tannhelse Drammen tannklinikk Send e-post til Hannah.Stapnes.Elvestad@bfk.no
Karen Oxlund Gjerstad Tannlege BFK Tannhelse Drammen tannklinikk Send e-post til Karen.Oxlund.Gjerstad@bfk.no
Cagla Güllü Al Tannhelsesekretær BFK Tannhelse Drammen tannklinikk Send e-post til Cagla.Gullu.Al@bfk.no
Emine Gøzet Tannhelsesekretær BFK Tannhelse Drammen tannklinikk Send e-post til Emine.Gozet@bfk.no
Mark Hesni Tannlege BFK Tannhelse Drammen tannklinikk Send e-post til Mark.Hesni@bfk.no
Kevser Kaya Holtlien tannpleier BFK Tannhelse Drammen tannklinikk Send e-post til Kevser.Kaya.Holtlien@bfk.no
Lillan Håva tannhelsesekretær BFK Tannhelse Drammen tannklinikk Send e-post til Lillan.Hava@bfk.no
Ingunn Johansen Autorisert Tannhelsesekretær NTFK BFK Tannhelse Drammen tannklinikk Send e-post til Ingunn.Johansen@bfk.no
Margareta Jorkstam Tannlege BFK Tannhelse Drammen tannklinikk Send e-post til Margareta.Jorkstam@bfk.no
Awat Khalid Ali Tannpleier BFK Tannhelse Drammen tannklinikk Send e-post til Awat.Khalid.Ali@bfk.no
Hera Kausar Khan Tannhelsesekretær BFK Tannhelse Drammen tannklinikk Send e-post til Hera.Kausar.Khan@bfk.no
Berge Leivestad Tannpleier BFK Tannhelse Drammen tannklinikk Send e-post til Berge.Leivestad@bfk.no
Ellen Lidalen Tannhelse sekretær BFK Tannhelse Drammen tannklinikk Send e-post til Ellen.Lidalen@bfk.no
Wenche Krogh Lundesgaard Tannpleier BFK Tannhelse Drammen tannklinikk Send e-post til wenche.krogh.lundesgaard@bfk.no
Leni Moen Løvaas Tannlege BFK Tannhelse Drammen tannklinikk Send e-post til Leni.Moen.Lovaas@bfk.no
Hassan Mohammadian Mardanghom Tannlege BFK Tannhelse Drammen tannklinikk Send e-post til Hassan.Mohammadian.Mardanghom@bfk.no
Asena Nalbantoglu Autorisert Tannhelsesekretær BFK Tannhelse Drammen tannklinikk Send e-post til Asena.Nalbantoglu@bfk.no
Kjersti Merete Paulsen Tannhelsesekretær BFK Tannhelse Drammen tannklinikk Send e-post til kjersti.merete.paulsen@bfk.no
Monireh Peyghambernejad Tannhelsesekretær BFK Tannhelse Drammen tannklinikk Send e-post til Monireh.Peyghambernejad@bfk.no
Helen Waterfield Skjold tannlege BFK Tannhelse Drammen tannklinikk Send e-post til helen.waterfield.skjold@bfk.no
Kywe Kywe Thein Tannlege BFK Tannhelse Drammen tannklinikk Send e-post til Kywe.Kywe.Thein@bfk.no
Iselin Marie Tostrup Tannlege BFK Tannhelse Drammen tannklinikk Send e-post til Iselin.Marie.Tostrup@bfk.no
Sheyda Yosefpor tannhelsesekretær BFK Tannhelse Drammen tannklinikk Send e-post til Sheyda.Yosefpor@bfk.no