Viser 18 ansatte fra Lier tannklinikk

Tabell over de ansatte i Buskerud fylkeskommune
Navn Tittel Arbeidssted E-post
Somayeh Alizadeh Tannhelsesekretær BFK Tannhelse Lier tannklinikk Send e-post til Somayeh.Zivari@bfk.no
Abid Choudhry Tannlege BFK Tannhelse Lier tannklinikk Send e-post til Abid.Choudhry@bfk.no
Lobna Ed-Dahbi Tannlege BFK Tannhelse Lier tannklinikk Send e-post til lobna.ed-dahbi@bfk.no
Siv Berg Eriksen Tannhelsesekretær BFK Tannhelse Lier tannklinikk Send e-post til siv.berg.eriksen@bfk.no
Christina Falkenberg tannlege BFK Tannhelse Lier tannklinikk Send e-post til Christina.Falkenberg@bfk.no
Humera Fida Hussain Tannlege BFK Tannhelse Lier tannklinikk Send e-post til Humera.Fida.Hussain@bfk.no
Trine Knutsen Gjone Tannlege BFK Tannhelse Lier tannklinikk Send e-post til trine.knutsen.gjone@bfk.no
Gina Rigmor Grønlie Tannhelsesekretær BFK Tannhelse Lier tannklinikk Send e-post til Gina.Rigmor.Gronlie@bfk.no
Nabiha Gulzar Tannpleier BFK Tannhelse Lier tannklinikk Send e-post til Nabiha.Gulzar@bfk.no
Sara Hafiz Tannpleier BFK Tannhelse Lier tannklinikk Send e-post til Sara.Hafiz@bfk.no
Line Kristin Knutsen Tannlege BFK Tannhelse Lier tannklinikk Send e-post til Line.Kristin.Knutsen@bfk.no
Bente Knutsen Klinikkleder/tannpleier BFK Tannhelse Lier tannklinikk Send e-post til Bente.Knutsen@bfk.no
Tove Kristensen Tannhelsesekretær BFK Tannhelse Lier tannklinikk Send e-post til Tove.Kristensen@bfk.no
Mina Nematinia tannlegesekretær BFK Tannhelse Lier tannklinikk Send e-post til Mina.Nematinia@bfk.no
Marianne Noddeland Tannlege BFK Tannhelse Lier tannklinikk Send e-post til Marianne.Noddeland@bfk.no
Line Stærkeby tannhelsesekretær BFK Tannhelse Lier tannklinikk Send e-post til Line.Sterkeby@bfk.no
Camilla Christensen Voll Tannhelsesekretær BFK Tannhelse Lier tannklinikk Send e-post til Camilla.Christensen.Voll@bfk.no
Grethe Wergeland Tannlege BFK Tannhelse Lier tannklinikk Send e-post til grethe.wergeland@bfk.no