Viser 19 ansatte fra Krokstadelva tannklinikk

Tabell over de ansatte i Buskerud fylkeskommune
Navn Tittel Arbeidssted E-post
Geir Aker Tannlege BFK Tannhelse Krokstadelva tannklinikk Send e-post til Geir.Aker@bfk.no
Elin-Beathe Kvernvik Bergh Tannhelsesekretær BFK Tannhelse Krokstadelva tannklinikk Send e-post til Elin.Bergh@bfk.no
Ståle Bratland Tannlege BFK Tannhelse Krokstadelva tannklinikk Send e-post til Stale.Bratland@bfk.no
Natali Burud Tannlege BFK Tannhelse Krokstadelva tannklinikk Send e-post til Natali.Burud@bfk.no
Lise Eriksen tannhelsesekretær BFK Tannhelse Krokstadelva tannklinikk Send e-post til Lise.Eriksen@bfk.no
Kari Fossesholm Fekjan BFK Tannhelse Krokstadelva tannklinikk Send e-post til Kari.Fossesholm.Fekjan@bfk.no
Birgit Moen Flatåker tannlege BFK Tannhelse Krokstadelva tannklinikk Send e-post til birgit.moen.flataker@bfk.no
Anette Gangstøe Tannlege BFK Tannhelse Krokstadelva tannklinikk Send e-post til Anette.Gangstoe@bfk.no
Caroline Getz Tannlege BFK Tannhelse Krokstadelva tannklinikk Send e-post til caroline.getz@bfk.no
Ina Vernsskog Gregertsen Tannhelsesekretær Krokstadelva tannklinikk BFK Tannhelse Krokstadelva tannklinikk Send e-post til Ina.Vernsskog.Gregertsen@bfk.no
Eileen Hanevold Tannlege BFK Tannhelse Krokstadelva tannklinikk Send e-post til eileen.hanevold@bfk.no
Siv Forsberg Hansen Tannlege BFK Tannhelse Krokstadelva tannklinikk Send e-post til Siv.Forsberg.Hansen@bfk.no
Trine L Kristiansen Tannhelsesekretær BFK Tannhelse Krokstadelva tannklinikk Send e-post til Trine.L.Kristiansen@bfk.no
May Elin Mathiesen tannhelsesekretær BFK Tannhelse Krokstadelva tannklinikk Send e-post til May.Elin.Mathiesen@bfk.no
Kari Anne Nisja Tannpleier BFK Tannhelse Krokstadelva tannklinikk Send e-post til kari.anne.nisja@bfk.no
Stina Olsen Tannpleier BFK Tannhelse Krokstadelva tannklinikk Send e-post til Stina.Olsen@bfk.no
Wipawan Poonhiran Ottesen Tannhelsesekretær BFK Tannhelse Krokstadelva tannklinikk Send e-post til Wipawan.Poonhiran.Ottesen@bfk.no
Ellen Kristin Ryen Tannhelsesekretær BFK Tannhelse Krokstadelva tannklinikk Send e-post til Ellen.Kristin.Ryen@bfk.no
Karin Merethe Simonsen Tannhelsesekretær BFK Tannhelse Krokstadelva tannklinikk Send e-post til Karin.Merethe.Simonsen@bfk.no