Viser 7 ansatte fra Sentrum tannklinikk

Tabell over de ansatte i Buskerud fylkeskommune
Navn Tittel Arbeidssted E-post
Ragnhild Dahl Aglen Tannlege BFK Tannhelse Sentrum tannklinikk Send e-post til Ragnhild.Dahl.Aglen@bfk.no
Lena Camilla Fjeld Tannhelsesekretær BFK Tannhelse Sentrum tannklinikk Send e-post til Lena.Camilla.Fjeld@bfk.no
Marlene Fossum Tannpleier BFK Tannhelse Sentrum tannklinikk Send e-post til marlene.fossum@bfk.no
Nihada Hasic Tannhelsesekretær BFK Tannhelse Sentrum tannklinikk Send e-post til Nihada.Hasic@bfk.no
Tone Myklebust Helle tannlege BFK Tannhelse Sentrum tannklinikk Send e-post til tone.myklebust.helle@bfk.no
Linn Elisabeth Kyrrø Tannhelsesekretær BFK Tannhelse Sentrum tannklinikk Send e-post til Linn.Elisabeth.Kyrro@bfk.no
Anja Nylund overtannlege BFK Tannhelse Sentrum tannklinikk Send e-post til Anja.Nylund@bfk.no