Administrativ ledelse

Fylkesrådmannen er den øverste lederen for administrasjonen.

http://twitter.com/buskerudfoldfylke https://www.facebook.com/buskerudfylkeskommune http://plus.google.com
Georg N. Smedhus Georg N. Smedhus, fylkesrådmann

Tlf 32 80 85 48 / 97 06 38 08

georg.s...@bfk.no
Tone Mjøs
Tone Mjøs, kvalitets- og stabssjef

Tlf 40 00 55 15 

tone....@bfk.no
Raymond Bråten Raymond Bråten,  fylkesøkonomisjef

Tlf 32 80 85 42 / 95 96 88 96

raymond...@bfk.no
Jan-Helge Atterås Jan-Helge Atterås, fylkesutdanningssjef

Tlf 32 80 86 23 / 90 66 86 27

jan-helge...@bfk.no
Kristian Thowsen Kristian Thowsen, utviklingssjef

Tlf 90 20 53 06 

kristian...@bfk.no
Gro Solberg Gro Solberg, samferdselssjef

Tlf 32 80 87 24 / 90 89 27 34

gro.so...@bfk.no
Guro Hegna Svendsen Guro Hegna Svendsen, kommunikasjonssjef

Tlf 32 80 85 20 / 91 62 72 45

guro.hegna...@bfk.no

Publisert 16. april 2012, oppdatert 25. august 2016.